no edit summary
imported>76561197997591704 (→Seeds) |
imported>76561198091140450 No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|Satellite/Moon || SAT | |Satellite/Moon || SAT | ||
|- | |||
|Construction area || C | |||
|- | |- | ||
|Wind Energy || W | |Wind Energy || W |
imported>76561197997591704 (→Seeds) |
imported>76561198091140450 No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|Satellite/Moon || SAT | |Satellite/Moon || SAT | ||
|- | |||
|Construction area || C | |||
|- | |- | ||
|Wind Energy || W | |Wind Energy || W |