→Burn Rates
imported>76561198211382460 (Update with latest energy values from 0.7.18.6940 patch) |
imported>76561198211382460 |
||
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
| Fire Ice || 4.8 MJ || 3.84 MJ || 1.777 s / 9 every 16 s | | Fire Ice || 4.8 MJ || 3.84 MJ || 1.777 s / 9 every 16 s | ||
|- | |||
| Hydrogen fuel rod || 54 MJ || 43.2 MJ || 20.00 s / 1 every 20 s | |||
|} | |} | ||